يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۸:۸:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 
  • کد خبر : ۷۷۳۴۱
توصیه های معاون بهداشت در پیشگیری و كنترل بیماری های واگیر
رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری بهترین راهکار در کنترل بیماری های واگیر است معاون بهداشت با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی در کنترل بیماری کووید 19 از همشهریان گرامی خواست که فقط برای انجام کار ضروری از منزل خارج شوند. دکتر مستوفی پوشیدن ماسک از هر نوع و حتی پوشاندن دهان وبینی را با پارچه ای تمیز بهترین راهکار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دانست .

                                  رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری بهترین راهکار در کنترل بیماری های واگیر است

معاون بهداشت با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی در کنترل بیماری کووید 19 از همشهریان گرامی خواست که فقط برای انجام کار ضروری از منزل خارج شوند. دکتر مستوفی پوشیدن ماسک از هر نوع و حتی پوشاندن دهان وبینی را با پارچه ای تمیز بهترین راهکار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دانست .

رئیس مرکز بهداشت استان با اشاره به اقدامات حوزه سلامت در کنترل بیماری کووید19 ، تاکید نمودند با شروع فصل گرما نباید از شیوع بیماری های منتقله از آب و غذا نیز غافل بود، بیماری هایی که هرساله و با مصرف آب یا غذای آلوده سلامت شهروندان عزیز را تهدید می کنند.لذا از تهیه مواد غذایی و آشامیدنی ها از مراکزی که قوانین بهداشتی را رعایت نمی کنند جدا خودداری نموده و قبل از  مصرف میوه ها و سبزیجات از سالم سازی آنها مطمئن شویم.تست

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0